سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

سحر قریشی از سریال علی البدل کنار گذاشته شد


سایت ناگهان

پس از آنکه اعلام شد پس از چند سال ممنوع التصویری قرار است سحر قریشی در ماه رمضان با حضور در سریال علی البدل با تلویزیون آشتی کند، حالا خبر می‌رسد که این بازیگر در سریال فوق حضور ندارد.


به گزارش سایت ناگهان، پس از آنکه اعلام شد سیروس مقدم قصد دارد در سریال علی ‌البدل یکی از نقش‌ها را به سحر قریشی واگذار کند، الهام غفوری اما تهیه کننده سریال اعلام کرد که وی در کار حضور ندارد.

 

 

سحر قریشی


غفوری با اشاره به اینکه ما هنوز قراردادهای سریال  علی البدل  را نبسته ایم و حضور بازیگران در این سریال قطعی نیست ادامه داد: ممکن است با افراد زیادی برای حضور در سریال گفتگو شود اما این به معنای قطعیت حضور آنها نیست.


وی با تاکید بر اینکه سحر قریشی در این سریال حضور ندارد گفت: ما هنوز درگیر مذاکرات هستیم و با صحبت هایی که با محسن تنابنده داشتیم به این نتیجه رسیدیم که تغییراتی در گروه بازیگران داشته باشیم.


شایان ذکر است که سریال علی البدل با طرحی از محسن تنابنده و کارگردانی سیروس مقدم است و آن‌گونه که بیان‌شده ‎قصه سریال در روستایی در اطراف همدان رقم می‌خورد که قصه طنز و متفاوتی خواهد داشت.


بر اساس گفته مقدم همان‌گونه که از اسم سریال کاملاً مشخص است داستان سریال در مورد افرادی است که حضور دارند اما حق رای ندارند،کسانی که در مجالس و شوراها اعضای علی‌البدل هستند و در جریان همه امور قرار دارند اما حق رای ندارند.

 

سحر قریشی

 


سریال فوق قرار است برای شبکه یک ساخته شود و اگر تصویربرداری این سریال به موقع انجام شود برای پخش در ماه مبارک رمضان در کنداکتور قرار می گیرد.

 

سایت ناگهان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند