سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

نحوه انتخاب بازیگران فیلم جدید پوران درخشنده


سایت ناگهان

پس از آنکه گروهی در یکی از شهرستان‌ها مدعی شد با برگزاری تست بازیگری برای فیلم جدید پوران درخشنده با عنوان “زیر سقف دودی” در حال انتخاب بازیگر است، این کارگردان سینمای ایران با رد هرگونه ارتباط با گروه فوق گفت: خودم شخصا از علاقه مندان تست برای فیلمم خواهم گرفت.


به گزارش سایت ناگهــان (www.nagahan.com) به تازگی پروانه ساخت تازه ترین فیلم پوران درخشنده با عنوان “زیر سقف دودی” صادر شده است و همین موضوع بهانه‌ای شد تا گروهی در یکی از شهرستان‌ها مدعی شود که با این کارگردان ارتباط داشته و به همین جهت یک تست بازیگری برای انتخاب بازیگران این فیلم به راه انداخته اند!

 

پوران درخشنده


اما درخشنده با رد هرگونه همکاری با گروه فوق گفت: هنوز تیم تولید “زیر سقف دودی” چیده نشده و اساسا دستیاری برای این پروژه درنظر نگرفته‌ام که این دستیار بخواهد به نام من تست بازیگری بگیرد.


وی ادامه داد: بر این اساس هر شخص یا گروهی که ادعا دارد به نام من و پروژه “زیر سقف دودی” در حال گرفتن تست بازیگری است صددرصد دروغ گفته و رفتارش به طریق قانونی پیگیری خواهد شد.


درخشنده درباره روند انتخاب بازیگر برای “زیر سقف دودی” گفت: در تمامی آثارم اغلب خودم بوده ام که به انتخاب بازیگر دست زده ام و اعتقادی به این ندارم که دیگران به جای من بازیگر انتخاب کنند برای همین اگر نیاز باشد که در پروژه تازه‌ام به انتخاب بازیگر بپردازم در این باره از طریق صفحه اینستاگرام رسمی خودم اطلاع رسانی خواهم کرد و شخصا تک تک علاقمندان بازیگری را محک خواهم زد.


وی همچنین بر پیگیری حقوقی سوءاستفاده کنندگان از نامش تأکید کرد و اظهار داشت: اتفاقی که به این طریق رخ می دهد نه فقط باعث زیر سوال بردن نام یک شخص حقیقی می‌شود که اسباب نامیدی علاقمندانی که فریب خورده اند را نسبت به کلیت سینما فراهم می آورد برای همین این ماجرا را به طور قانونی پیگیری خواهم کرد.

 

 

سایت ناگهان
پوران درخشندهفیلمکارگردانبازیگر

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند