سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

دورهمی با اضافه شدن بازیگران جدید تغییر ساختار می‌دهد


سایت ناگهان

با اضافه شدن بازیگران جدید مجموعه تلویزیونی دورهمی تغییر ساختار می‌دهد، این خبر را هاشم رضایت یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه تلویزیونی اعلام کرد.


به گزارش سایت ناگهـــان (www.nagahan.com) تهیه کننده دورهمی با اشاره به اینکه به احتمال فراوان در روزهای آتی تغییراتی در ساختار برنامه خواهیم داشت گفت:همچنین چند بازیگر جدید به گروه اضافه می‌شوند و در متن‌ها هم تغییراتی ایجاد خواهیم کرد.

 

دورهمی


وی درباره ضبط قسمت‌های آتی برنامه «دورهمی» و اینکه این پروژه تا چه زمان روی آنتن شبکه نسیم خواهد ماند؟ عنوان کرد: ضبط مجموعه «دورهمی» همچنان در حال انجام است؛ ضمن اینکه برنامه پنجشنبه شب هفته جاری با حضور بهرام زند - مدیر دوبلاژ - به روی آنتن می‌رود. با توجه به صحبت‌هایی که با مدیر شبکه نسیم داشتیم، مجموعه «دورهمی» تا اواخر سال جاری روی آنتن خواهد ماند.


رضایت با اشاره به اینکه  ایده ساخت برنامه دورهمی در واقع اواخر سال 93 و هنگام استقبال فوق‌العاده مخاطبان از برنامه «خندوانهبه ذهنم خطور کرد و قصد داشتم با ساخت آن یک قدم رو به جلو داشته باشیم عنوان کرد: هر چند ایده اولیه و دعوت از رامبد جوان برای حضور در «خندوانه» نیز توسط من شکل گرفت اما این بار قصد داشتم برنامه‌ای را طراحی کنم که به صورت ترکیبی تولید شود و مخاطبان نیز مانند یک تئاتر به تماشای بازی بازیگران بنشینند.


تهیه‌کننده «دورهمی» با اشاره به اینکه برای اینکه به یک طرح خوب و کامل برسم، چندین برنامه پرمخاطب از کشورهای دیگر را بررسی کردم. برنامه «شب‌های کمدی با کاپل» نیز یکی از همین برنامه‌ها بود که دکور آن نزدیکی فرهنگی بسیاری با معماری ما داشت ادامه داد: البته این برنامه از لحاظ مضمون و ساختار تفاوت‌های بسیاری با ایده اولیه «دورهمی» داشت. آنها یک مهمان دعوت می‌کنند و دو نفر که لباس زنانه پوشیده‌اند با مهمان به شوخی می‌پردازند. شخصی که در میان مردم نشسته اسپانسر برنامه است و هیچ استندآپ و نمایشی نیز در برنامه وجود ندارد.

 

سایت ناگهان
دورهمیمهران‌ مدیریشبکه نسیم

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند