سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

زمان پخش برنامه‌ های تلویزیونی رضا رشیدپور تغییر می‌کند


سایت ناگهان

به دلیل استقبال از برنامه‌ها صبحگاهی رضا رشیدپور احتمال دارد با اعمال تغییراتی فقط شاهد پخش برنامه این مجری در شب ها باشیم.


به گزارش سایت ناگهــان، این سخنان را ناصر کریمان، مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما بیان کرد و با اشاره به اینکه بسیاری از مخاطبان درخواست داشتند که برنامه صبحگاهی رشیدپور(حالا مهتاب) شب ها روی آنتن شبکه برود و بتوانند آن را دنبال کنند افزود: احتمال دارد بعد از ایام ماه مبارک رمضان این برنامه متوقف شود و تنها برنامه (حالا مهتاب) را در شب ها داشته باشیم که بعد از ایام ماه مبارک رمضان درباره پخش شبانگاهی برنامه رشیدپور تصمیم گرفته می شود.

 

 

قسمت 14 برنامه حالا خورشید


وی همچنین با اشاره به اینکه رضایتمندی خوبی نسبت به برنامه حالا خورشید که هر روز صبح با اجرای رضا رشیدپور روی آنتن می رود وجود دارد گفت: «حالا خورشید» هر هفته به صورت متمرکز یک سوژه را پیگیری می کند و تاکنون از مبحث هویت و پرچم گرفته تا اخلاق و وطن به همه موضوعات پرداخته شده است.


وی در واکنش به اینکه گاهی بعضی از آیتم ها بیش از حد طولانی می شوند و یا توضیحات زیادی درباره یک عکس داده می شود، یادآور شد: عکس های بخش «عکس و مکث» از فضای اجتماعی انتخاب می شود و آن دسته از عکس هایی که جریانی را به راه انداخته اند وارد این بخش می شوند. درواقع از آنجا که قرار است رویکرد برنامه به سمت نگاه جوانان باشد به فضای مجازی بیشتر توجه کردیم.

کریمان با بیان اینکه با این حال هنوز قرار است آیتم های جدیدی در برنامه راه اندازی شود ادامه داد: البته باید توجه داشت که این یک برنامه صبحگاهی و مجله محور است که باید در همین ساختار دیده شود و با تاک شو فاصله دارد.

 

رضا رشیدپور

 


به گفته مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما، برنامه «حالا خورشید» که ساعت ۸ صبح روی آنتن شبکه سه سیما می رود در ایام ماه مبارک رمضان حدود یک تا یک و نیم ساعت دیرتر پخش خواهد شد.

 

سایت ناگهان
رضا رشیدپورحالا مهتابحالا خورشید

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند