سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

جدیدترین برنامه کنسرت ها پس از ماه رمضان اعلام شد


سایت ناگهان

با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه رمضان شاهد برگزاری کنسرت‌های زیادی هستیم که  گروه‌های موسیقی و خوانندگان پاپ و سنتی کشورمان تدارک دیده اند.

به گزارش سایت ناگهــان، با پایان یافتن ماه رمضان، هنردوستان به دنبال دریافت خبر از برنامه کنسرت خواننده مورد علاقه شان هستند که در ادامه به برخی از برنامه کنسرت گروه‌های موسیقی و خوانندگان پاپ و سنتی در شهر تهران اشاره می‌کنیم:

 

کنسرت


کنسرت احسان خواجه امیری

احسان خواجه‌امیری برای روزهای ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت خواهد داشت. در این کنسرت قطعاتی همچون "تنهایی"، "پاییز"، "عشق"، "گذشته‌ها" و... در سانس‌های ۱۹ و ۲۲ اجرا خواهد شد.

 

کنسرت امید حاجیلی

امید حاجیلی در روز سه شنبه 22 تیرماه در دو سانس 19:00  و  22:00 و همچنین در روز جمعه 25 تیرماه در دو سانس 18:00  و  21:30 در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت خواهد داشت.

کنسرت مهدی احمدوند

مهدی احمدوند نیز برای روزهای ۱۹ و ۲۰  تیر ماه در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن تالار وحدت مهاباد روی صحنه خواهد رفت.

 

کنسرت فرزاد فرزین

فرزاد فرزین در روز سه شنبه 29 تیرماه در دو سانس 18:30 و  21:30  و همچنین در روز چهارشنبه 30 تیرماه در دو سانس 18:30  و  21:30  در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت خواهد داشت.

 

کنسرت علی عبدالمالکی

علی عبدالمالکی در روز پنجشنبه 31 تیرماه در ساعت 21:30 در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت خواهد داشت.


کنسرت مازیار فلاحی

کنسرت مازیار فلاحی ۳ مردادماه در  دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.


کنسرت زانیار خسروی

کنسرت زانیار خسروی ۴ مردادماه در دو سانس ١٨:٣٠ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود.


کنسرت گروه «کر فلوت تهران»

گروه «کر فلوت تهران» به سرپرستی فیروزه نوایی در سالن رودکی کنسرت خواهند داشت. نوازندگان این کنسرت سازی در روزهای ۶ و ۷ مردادماه، هرشب و در ساعت ۲۱ با اجرای قطعاتی از کورساکف، موتزارت، داپلر و پیاتزولا به اجرای برنامه می‌پردازند.

 

کنسرت سامان احتشامی

کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای ضربی» به همت «سامان احتشامی» آهنگساز قدیمی و نوازنده شناخته شده پیانو در تهران روی صحنه می‌رود. کنسرت در تاریخ ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه در تالار وحدت برگزار می شود. سامان احتشامی در این کنسرت از ۸۰ خواننده در قالب «گروه کُر فیلارمونیک ایران» به رهبری «علی‌رضاشفقی‌‌نژاد» بهره خواهد برد و در این بین سینا سلیم زاده، یلدا صمدی، پیمان جوانمرد و عمران فروزش دیگر هنرمندانی هستند که در کنار سامان احتشامی به هنرنمایی خواهند پرداخت.

 

کنسرت استاد ایرج رحمانپور

ایرج رحمانپور در روز چهارشنبه 20 مردادماه در تالار وحدت به روی صحنه می رود.


کنسرت گروه «گوشه»

گروه موسیقی سنتی  «گوشه» به سرپرستی و  خوانندگی سیامک آقایی نیز ۲۲ مرداد ماه در ساعت ٢١:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه در این کنسرت قطعاتی چون "پیش درآمد"، "ساز و آواز"، "گفتمش سیر ببینم"، " چهارمضراب حجاز"، "باز عشق" و ... را اجرا خواهد کرد.

 

 

کنسرت

کنسرت مهدی یراحی

کنسرت مهدی یراحی در تاریخ ۲۱ مرداد ماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.


کنسرت فریدون آسرایی
فریدون آسرایی در روز 22 مردادماه در دو سانس 18:30 و 21:30  در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه می‌رود.

 

کنسرت بابک جهانبخش
بابک جهانبخش در روز 28 مردادماه ساعت 18:30 و جمعه 29 مردادماه ساعت 21:45 و در تاریخ ۲۵ شهریورماه در دو سانس ۱۹:۴۵ و  ۲۲:۴۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می رود.

 

کنسرت

 

کنسرت گروه «آوای پارسیان»

واحد نظارت دفتر موسیقی مجوز یک اجرای موسیقی فولکلور را برای گروه «آوای پارسیان» صادر کرده است. اجرای این گروه که سرپرستی و خوانندگی آن به عهده‌ سامان علیپور است،  ۲۸ مرداد ماه در ساعت ۲۰:۳۰ در سالن رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این اجرا قطعاتی چون"دالکه"، "دانازارم"، "دی بلال"، " ایجو دل موتنگه"، "ای گلم" و... را اجرا خواهد کرد.


کنسرت شهرام و حافظ ناظری

کنسرتی متفاوت از پروژه «ناگفته» با حضور «شهرام ناظری» و «حافظ ناظری» در فضای باز برج میلاد تهران برگزار می‌شود. این کنسرت به دلیل پیگیری علاقه‌مندان و مخاطبان مرداد ماه سال جاری در فضای باز برج میلاد تهران با طرحی جدید برگزار خواهد شد.

 

کنسرت گروه «لیان»

گروه «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان و خوانندگی آکا صفوی ۲۰ و ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت قطعات "محله خومونی"، "فایز و مفتون"، "پنجه پنکی"، "نی‌مه"و... را اجرا خواهد کرد.

 

کنسرت «ارکستر پارس»

«ارکستر پارس» دیگر  گروه موسیقی کلاسیک است که شب‌های ۷، ۸ و ۹ مهرماه در دو سانس ۱۵ و ۱۸:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این گروه موسیقی کودک به سرپرستی و آهنگسازی ناصر نظر و همراهی گروه کُر، اپرت «پرپری» را اجرا خواهد کرد.

 

سایت ناگهان
کنسرتموسیقیاحسان خواجه امیریامید حاجیلیفرزاد فرزینمهدی احمدوندعلی عبدالمالکیمازیار فلاحیزانیار خسرویسامان احتشامیایرج رحمانپورمهدی یراحیفریدون آسراییشهرام ناظریگروه لیان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند