سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

12 نشانه ای که ثابت میکند شوهرتان دیوانه وار عاشق شماست


سایت ناگهان

عشق یک احساس فوق العاده و شگفت انگیز است. عاشق شدن  هیجان انگیزترین اتفاق زندگی است. در عین حال، این اتفاق با ارزش می تواند ترسناک هم باشد چون همیشه ترس از دست دادن عشق نیز همراه ان است. نشانه های عاشق شدن مردان متفاوت است، خواندن فکر و ذهن مردان آسان نیست. بسیاری از مواقع آنها احساسات خود را پنهان می کنند.

اگر مرد زندگی شما احساساتش را ابراز نمی کند، سایت ناگهان به شما به کمک می کند تا با علائم و سیگنال های زیر بتوانید از عمق علاقه و احساسش آگاه شوید.

 

"علائم عاشق شدن مردان"


1- به چشمان شما خیره می شود.
مردان وقتی علاقه ی آنچنانی به کسی ندارند، تمایلی برای برقراری تماس چشمی در انها نمی بینید! اگر او چشم هایش را از شما ندزدید و به شما خیره شد، ممکن است که عاشق شما شده باشد.

 

2- شما را می بخشد.
مردانی که نمی توانند برای مدت طولانی قهر بمانند و حتی اگر در صورتی که خودشان هم مقصر نباشند، باز برای عذرخواهی پیش قدم می شوند، به راستی آنها به شما اهمیت می دهند!

 

3- همیشه از دیدن شما خوشحال می شود.
او حتی اگر بدترین روز دنیا هم داشته باشد، اما به محض دیدن شما روحیه ش عوض می شود. این همان دلیلی است که باعث می شود بدانید شما نوری در زندگی او هستید.

 

4- از ضمیر جمع استفاده می کند!
به طور کلی در مکلمات به جای کلمه "من" از کلمه "ما" استفاده می کند! او جمع دونفره تان را در ذهنش باور کرده و به ان افتخار میکند.

 

5- او در کنار شما نقاب بر چهره ندارد.
زمانی که کنار شماست، ترسی از نشان دادن خود واقعیش ندارد. 

 

6- از انجام کارهایی که شما دوست دارید، لذت می برد.
فرقی نمی کند چرخ کوچکی در بازار باشد یا یک روز آرام بخش در آب گرم و ... او از اینکه در کنار شما فعالیت مورد علاقه تان را انجام دهد، لذت می برد.

 

7- به شما خوب گوش می دهد.
اگر حین مکالمه او به شما دقت می کند و جزئیات برایش مهم است، بدانید که برای او فرد متفاوتی به شمار می ایید.

 

8- از شما محافظت می کند.
اگر زمانی که در کنار هم نیستید، او نگران شما می شود این بدین معناست که به شما اهمیت می دهد و می خواهد از امنیت شما اطمینان حاصل کند. 
از تفاوت حسادت و محافظت آگاه باشید! اگر او با هرکسی که با شما صحبت میکند، درگیر می شود اسمش محافظت نیست. مردی که در مقابل دوستانش از شما دفاع می کند، قابل ستایش است.

 

9- بدون هیچ دلیلی شما را سورپرایز می کند.
سورپرایز همیشه نباید خیلی بزرگ باشد تا باور کنید او شما را خیلی دوست دارد. او می تواند عمق احساساتش را با یک شکلات یا آدامس، یک شاخه گل، یک بلیط کنسرت خواننده مورد علاقه تان، آوردن یک وعده غذایی به سرکارتان و یا یک مسیج "دوست دارم" به شما نشان دهد.

 

10- از خنداندن شما لذت می برد.
رابطه ی عاطفی نباید برای دو نفر خسته کننده باشد. اگر او شما را می خنداند و زمانی را ایجاد می کند که حالتان خوب باشد، به شما تبریک می گویم! او شما را عمیقا دوست دارد.

 

11- در آغوشتان می گیرد.
اگر او شما را در آغوش می گیرد و بی منت نوازشتان می کند بدانید که از رابطه ش راضی است و شما را دوست دارد.

 

12- او شما را دوست دارد.
در نهایت اگر او به شما مستقیما ابراز علاقه می کند و جمله ی دوستت دارم را بر زبان می آورد، به حرف هایش بی توجه نباشید.

 

شاید تشخیص عاشق بودن راحت نباشد، اما بهتر است در لحظه به او دقیق شوید و سیگنال ها را بشناسید. 

سایت ناگهان
رابطهرابطه عاطفیعشقعاشقانهشوهرزناشويی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع روانشناسی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند