سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

من یک جنتلمن هستم | با 9 خصوصیت یک مرد واقعی آشنا شوید


سایت ناگهان

آیا شما هم فکر می کنید که نسل مردان واقعی شده است؟! خب... بهتر است عینک بدبینی را از چشمان خود بردارید و با دقت به اطراف خود نگاه کنید! امیدوار باشید که به زودی با یکی از آنها ملاقات خواهید کرد. معنی واژه ی مرد از گذشته تا به امروز تغییر نکرده است. باید بدانیم ویژگی های یک مرد باشخصیت و جنتلمن آنقدر ها هم عجیب و غریب نیست، شاید با کمی تغییر در رفتار، شما هم بتوانید به یک جنتلمن واقعی تبدیل شوید! اگر فقط با باز کردن درب ماشین، خود را جنتلمن می نامید باید بگویم سخت در اشتباهید!


سایت ناگهان چند خصوصیت برتر مردان واقعی را برای شما شرح می دهد.

 

جنتلمن

یک مرد واقعی چه خصوصیاتی دارد؟ مرد واقعی کیست؟ جنتلمن باشید!

 

 

1- یک مرد واقعی جوانمرد است
توجه ویژه به زنان اولین خصوصیت مهم یک مرد واقعی می باشد! اگر در ابتدا درب ماشین را برای همسرتان باز کنید اما بعد سرتان به گوشی باشد مسلما کیلومتر ها با یک مرد واقعی فاصله دارید!

 

 

2- یک مرد واقعی خوش رفتار است
مرد واقعی کسی است که قبل از انجام هرکاری به آن خوب فکر می کند و تمام عواقب آن را می سنجد. او ملاحظه ی اطرافیانش را می کند و با رفتار نامناسب کسی را دلگیر نمی کند. شاید مردی که کت و شلوار شیکی پوشیده و ظاهر آراسته ای دارد، در ابتدا نظر زنان را به خود جلب کند، اما اگر همان مرد وسط مکالمه ای بدون خداحافظی تلفن را قطع کند، به راحتی از چشم می افتد!

 

 

3- یک مرد واقعی شریف است
یک مرد واقعی هیچ وقت به زنان آسیب نمی رساند! رفتارش گرم و قابل احترام است! او برای بانوی خود وقت می گذارد و با او مثل یک اسباب بازی رفتار نمی کند! از مردی فقط برای هوا و هوس خود وارد رابطه ای می شود، دوری کنید.

 

 

4- یک مرد واقعی، واقع گرا است
افراد اکثرا درگیر وهم و خیالات خود هستند. اما مرد واقعی، نگاهش به زندگی متفاوت است! او در عین مثبت گرایی، واقع بین است! خصوصیات رفتاری مردان بسیار مهم است! از آن غافل نشوید.

 

 

5- یک مرد واقعی مودب است.
ادب ویژگی مهم یک مرد واقعی است! او به همه احترام می گذارد. با رهگذران، فروشنده و یا گارسن رستوران مهربان است و لبخند بر لب دارد. یک مرد واقعی ناسزا نمی گوید و از کلمات به درستی استفاده می کند 

 

 

6- یک مرد واقعی صادق است.
پیدا کردن یک فرد صادق و قابل اعتماد، با ارزش تر از پیدا کردن یک جعبه جواهر است! اگر یک مرد واقعی در کنار خود دارید که به درستکاری معروف است، قدرش را بدانید.

 


7- یک مرد واقعی نجیب است.
توصیف این ویژگی آسان نیست. او به اخلاقیات پایبند است. یک مرد واقعی، شما را در شرایطی که به آن علاقه ندارید، قرار نمی دهید! در کنار او احساس امنیت می کنید. اکر وقتی با او هستید، نگران رفتار و گفتار او در مقابل دیگران نیستید، باید بدانید یک جنتلمن واقعی در کنار شماست. 

 

8-  یک مرد واقعی محکم و قوی است.
یک مرد واقعی هنگام مواجه با مشکلات، شکایت نمی کند. او استوار و قوی است، می توان به او تکیه کرد و در کنارش از چیزی نترسید.


9- یک مرد واقعی صبور و آرام است.
یک مرد واقعی در شرایط سخت، عصبانیت خود را کنترل میکند و اجازه نمی دهد با خشم آنی، شخصیت اش در مقابل دیگران تخریب شود! او با حفظ آرامش، لقب جنتلمن را برای خود میکند! مردی که ناراحتی هایش را سر شما خالی نمی کند، یک مرد واقعی است!

 

 

در آخر به این مثال توجه کنید: وقتی از ماشین دود بلند می شود، ماشین را نگه می داریم و تعمیرش می کنیم! چون اگر با همان وضع خراب، به مسیر ادامه دهیم، اتفاق بدتری می افتد! رابطه هم مثل ماشین است! اگر اخلاق و رفتاری وجود داشته باشد که دو طرف را ناراحت می کند، باید درمورد ان صحبت کرد و بعد از حل کردن مشکل، به مسیر ادامه داد! چون اگر مشکلی حل نشود، بعد از آن مشکل بزرگ تری پدید می آید. 

سایت ناگهان
رابطه عاطفیجنتلمنمرد واقعیهمسرشوهررابطه زناشویی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع روانشناسی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند