سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

آزار جنسی زنان فوتبالیست دو برابر شد!


سایت ناگهان

پژوهش‌ها نشان می‌دهد که آزار و اذیت جنسی زنان فوتبالیست در سال جاری نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

 
به گزارش سایت ناگهان، بسیاری از زنان فوتبالیست شاغل در بریتانیا در تحقیق موسسه «زنان در فوتبال» که در این زمینه انجام شده است اعلام کردند که مورد اذیت و آزار واقع شده اند.
 
نکته جالب توجه در این پژوهش آن است که در پاسخ به این سوال بعضی از آن‌ها عنوان کرده‌اند که غالبا و بعضی هم هر روز عنوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.
 
 
زنان فوتبالیست
 
 
یکی از زنان در پاسخ به این سوال گفته از آنجایی که مورد طعنه واقع می شده و نیز در روز مسابقات پیام های جنسی دریافت می کرده کار خود را رها کرده است.
 
این تحقیق  از ۵۰۵ زن شاغل در فوتبال بریتانیا انجام شده است و«آنا کِسِل» رئیس زنان در فوتبال در این زمینه عنوان کرد:  واقعیت این است که بیش از نیمی از زنان شاهد جنسیت گرایی در این حرفه بوده اند و فقط کمتر از نیمی از آنها آن را شرورانه توصیف نکرده اند.
 
وی با اشاره به اینکه فکر نمی کنم در هیچ حرفه ای دیگری چنین موضوعی اینقدر گسترده باشد افزود: بنابراین ثابت می شود که مشکل از فوتبال است و بشدت نیاز به بررسی دارد. اما آنچه بسیار نگران کننده است این است که آزار جنسی دو برابر شده است. این شاید به خاطر این باشد که زنان در خصوص آن حرف می زنند و نشان می دهد که جنسیت گرایی در فوتبال وجود دارد.
 
لازم به ذکر است که 'اوا کارنیرو' پزشک پیشین زن چلسی یکی از زنان شاغل در فوتبال بود که هواداران تیم های رقیب بارها علیه وی شعارهای جنسیت گرایی دادند.

 

سایت ناگهان
زنانفوتبالزنان فوتبالیستآزار جنسیچلسی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه ورزشی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند