سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حاشیه های فصل دوم شهرزاد / از بازداشت تهیه کننده تا حضور رضا کیانیان در پشت صحنه + عکس


سایت ناگهان

پس از استقبال چشمگیر از سریال شهرزاد در شرایطی که مخاطبان در انتظار فصل دوم هستند ، این روزها همزمان با شروع فیلم برداری این سریال خانگی دچار حاشیه‌ها زیادی شده است.


به گزارش سایت ناگهان، فیلمبرداری فصل دوم سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سید محمد امامی از روز پنجشنبه 15 مهر ماه آغاز شد، اما همزمان با آغاز فیلم برداری در روزهاي اخير خبر بازداشت سرمايه‌گذار و تهيه‌كننده مجموعه «شهرزاد» به اتهام ارتباط با موضوع فساد مالي صندوق ذخيره فرهنگيان منتشر شد و بازداشت محمد امامی یکی از سرمایه‌گذاران سریال شهرزاد باعث بوجود آمدن حواشی تازه‌ای برای این سریال شده است.

 

پشت صحنه شهرزاد


حالا مهم‌تر از همه اينها، سرنوشت فصل دوم شهرزاد است كه حالا ديگر سيدهادي رضوي را هم كنار خود نمي‌بيند. نخستين نشانه‌هاي اختلاف ميان رضوي با حسن فتحي كارگردان و امامي، تهيه‌كننده و ديگر سرمايه‌گذار موفق‌ترين سريال شبكه نمايش خانگي در اواسط عرضه فصل اول و در ماجراي موسوم به حسين شريعتمداري رخ نمود. زمزمه‌هاي كناره‌گيري رضوي از اين پروژه از همان زمان به گوش مي‌رسيد و حالا كه فصل دوم آن وارد مرحله توليد شده است، اين سرمايه‌گذار ديگر كنار گروه توليد نيست.

 

   پشت صحنه شهرزاد


در همين حال، حضور رضا كيانيان در پشت صحنه فصل دوم شهرزاد در نخستين روزهاي تصويربرداري به برخي حاشيه‌ها دامن زده است. برخي اين حضور را گامي در راستاي حمايت از بازيگران و عوامل مي‌دانند و عده‌اي ديگر هم معتقدند بازيگر سرشناس شايد در فصل دوم نقشي مهم برعهده بگيرد.


صحت و سقم اين ماجراها به‌زودي مشخص مي‌شود، به شرطي كه كار توليد با وجود غيبت اثرگذار تهيه‌كننده و سرمايه‌گذار همچنان ادامه داشته باشد.


شایان ذکر است که فصل دوم «شهرزاد» با حضور بازیگران اصلی این مجموعه همچون ترانه علیدوستی و شهاب حسینی کلید خورد و در اولین پلان های فصل دوم شهرزاد شهاب حسینی در مقابل دوربین قرار گرفت. این در حالی است که ترانه علی‌دوستی نیز در صحنه حاضر بود. عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی، مجید میرفخرایی مدیرهنری این پروژه هستند.

در فصل دوم شهرزاد بازیگرانی جدیدی همچون چون رویا نونهالی و امیر جعفری نیز به گروه پیوستند.

 

پشت صحنه شهرزاد


آنچه که از داستان فصل دوم در خبرها آمده این است که ماجرا از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی‌آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌آید تا اینکه ... .


لازم به ذکر است که سرمایه گذاری فصل دوم شهرزاد نیز توسط محمد امامی صورت گرفته است و باید دید با قراردادهایی که این مجموعه با عوامل بسته است آیا بخش خصوصی و تصویر گستر پاساردگاد توان پرداخت هزینه های تولید فیلم را خواهد داشت و این اثر به سرانجام می رسد؟

سایت ناگهان
سریال شهرزادفصل دوم شهرزادشهاب حسینیترانه علیدوستی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند