سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

علیرام نورایی؛ از کف گرگی باران کوثری تا سریال آسپرین


سایت ناگهان

علیرام نورایی بازیگر جوان و خوش آینه ی سینما و تلویزیون روایت خود از زندگی شخصی و هنرش اش را با نام خود آغاز نموده و می گوید این نام، ابداعی پدرش بوده و معنای علیرام، پروش یافته به دست حضرت علی می باشد. که هرچند در دوران دبستان از انتخاب این نام آزرده خاطر می شده اما اکنون از خاص بودن این نام که در شهرتش هم بی تاثیر نبوده خوشحال، و به خاطر انتخاب این اسم از پدر و مادرش سپاسگزار است.

 

علیرام نورایی

عکس علیرام نورایی بازیگر سریال آسپرین

 

در مورد حرفه کاری اش اشاره می کند که شانس خیلی به کمکش نیامده و اتفاقی که خیلی سال پیش منتظرش بوده شاید با کمی خوش شانسی می توانست زودتر اتفاق بیفتد. با این وجود خدا را شکر میکند که گذشت چندسال سبب گردید تا قدم به قدم و آهسته آهسته جلو بیاید و تجربه اندوزی این دوران کمک کرد تا در این حرفه ماندگار شود هرچند که مسیر سخت و طولانی بود. اما به لحظه لحظه آن افتخار می کند و دوستش دارد چون خود را مدام در حال یادگیری می بینید. این را شعار نمی داند و می گوید: گرچه شاید دوست داشتم در بیست و پنج سالگی عکسم سر در همه ی سینماها بخورد ولی اکنون ناراحت نیستم که چرا این اتفاق برای من رخ نداد. چون امکان داشت مثل خیلی ها که آمدند و زود محو شدند این اتفاق برای من هم بیفتد.

 

علیرام نورایی

عکس جدید علیرام نورایی 95

 

علیرام نورایی درباره فیلم قلاده های طلا و تبعات ناشی از بازی در این فیلم می گوید: نگران بازی در این فیلم بودم و می دانستم باید با یک سری مسائل دست و پنجه نرم کنم ولی زمانی که با کارگردان کار آقای ابوالقاسم طالبی قبل از کلید خوردن کار صحبت کردم، بیشتر به انگیزه ساخت این فیلم پی بردم و برای خودم هم انگیزه شد. 


تعیین اینکه ما باید با هر دیدگاه فکری و سیاسی همدگیر را به عنوان هموطن و برادر و خواهر قبول داشته باشیم و کمتر به صورت هم چنگ بیندازیم وقتی دغدغه کارگردان را شنیدم که می گفت یادمون نره که همه ما هموطن و برادر و خواهر هستیم و تفاوت نگاه سیاسی نباید باعث شود که دشمن درجه یک همدیگر شویم و پشت هم را خالی کنیم. آن هم زمانی که تمام دنیا دارد برای ما چنگ و دندان نشان می دهد و من با این نگاه کارگردان انگیزه پیدا کردم و همراه کاری شدم که نگاه خودم هم بود.

 

علیرام نورایی

عکس علیرام نورایی بازیگر سریال قلاده های طلا


علیرام نورایی در ادامه یادآور می شود که بازیگر است و اصلا دوست ندارد وارد بازی های سیاسی شود و نگاهش به کار حرفه ای بوده و آن نقش را دارای پتانسیل خیلی دیده که بتواند یک سری قابلیت هایش را نشان دهد. کارهایی که برایش تمرین کرده و زحمت کشیده است.

 

علیرام نورایی

عکس علیرام نورایی

 

علیرام نورایی با تاکید از قابل دفاع بودن فیلم و رضایت از ایفای نقش اضافه می کند در کار اکشن که در سینمای ما گم است، قلاده های طلا این ظرفیت را داشت تا بتوانم توانایی هایم را به نمایش بگذارم و پس از سال ها که هیچ پیشنهادی نداشتم این اتفاق خوبی برایم بود اما پس از بازی در این فیلم به نحوی از طرف همکاران تحریم شدم و این عمل مرا افسرده و عصبی کرده و سبب شده بود در مصاحبه ها حرف هایی بزنم که دیگر آن دوران تمام شده است. زمانی که مورد هجمه های بسیاری قرار گرفته بودم عده ای مثل بخشی از دانشجویان عزیز دانشگاه تهران بودند که مرا مورد لطف و حمایت معنویشان قرار دارند.

 

علیرام نورایی

عکس علیرام نورایی

 

علیرام نورایی در خصوص شایعات پروژه قلاده طلا و کف گرگی خوردن از باران کوثری، آن را رد می کند و می گوید: با باران کوثری رو در رو نشدم اما با گروهی که دورشان بودند درگیری لفظی پیدا کردم و به هرحال ادعا ندارم خیلی هنرمند و بازیگر محبوبی هستم اما انقدر هم که دوستان سعی کردند نشان بدهند منفور نیستم. این را می دانم چون در این جامعه و بین همشهریانم دارم زندگی می کنم و به نظرم توهین ها و هجمه ها در فضای مجازی هدایت شده بود. زمانی سکوتم را شکستم که به من فحش ناموس داده شد. به ناچار مصاحبه های مختلفی انجام دادم که بی حاشیه نبوده است. برای جلوگیری از افزایش حاشیه به این نتیجه رسیدم که دیگر بس است و نباید بیش از این درگیر حاشیه ها شوم و باید تمرکزم را روی نقشم در فیلم ماتادور بگذارم.

 

علیرام نورایی 95

عکس علیرام نورایی

 

و با خوشحالی از سریال آسپرین می گوید این که خیلی برایش زحمت کشیده و قرار است به زودی بعد از سریال شهرزاد در شبکه خانگی پخش شود.به فرهاد نجفی خستگی نباشید عرض می کند و سریال آسپرین را فوق العاده می داند.

در پایان سایت ناگهان برای هنرمند ارزنده سینما و تلویزیون کشورمان روزهایی به دور از حاشیه همراه با موفقیت آرزو می نماید.

 

 

علیرام نورایی آسپرین

عکس علیرام نورایی در سریال آسپرین

 

علیرام نورایی آسپرین

عکس اینستاگرام علیرام نورایی؛ هادی کاظمی - روناک یونسی

 

علیرام نورایی سریال اسپرین

عکس علیرام نورایی در سریال آسپرین

 

بیوگرافی علیرام نورایی را در اینجا بخوانید.

قسمت اول سریال آسپرین و حاشیه هایش را در اینجا ببینید.

سایت ناگهان
علیرام نوراییآسپرینقلاده های طلاماتادورسریال آسپرینروناک یونسی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند