سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حاشیه های استقبال از عوامل فیلم فروشنده پس از بازگشت از کن + عکس


سایت ناگهان

 

پرواز حامل عوامل فیلم فروشنده ، ساعت 1:10 دقیقه بامداد بر زمین نشست و مورد استقبال مردم و سینماگران قرار گرفت؛استقبال پرشور از عوامل فیلم فروشندی به حدی بود که اصغر فرهادی و شهاب حسینی و ترانه علیدوستی برای خروج از سالن با مشکل مواجه بودند که این موضوع حاشیه های جالبی را به همراه داشت.
 
به گزارش سایت ناگهــان در این مراسم رخشان بنی اعتماد و آناهید آباد مسئول هماهنگی استقبال مردمی را بر عهده داشتند و رضاکیانیان به عنوان نماینده ای از خانه سینما و علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی، کامران ملکی، علی اعلایی، نیما رئیسی، امین تارخ، محمدرضا دلپاک کاوه سجادی حسینی و جمعی از عوامل فروشنده، ایل بیگی و حبیب رضایی نیز برای استقبال به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) آمده اند.
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
در هنگام ورود عوامل فیلم فروشنده استقبال‌کنندگان در فرودگاه امام خمینی ابتدا به سمت ورودی B هدایت شدند اما به یکباره اعلام شد خروج از ورودی A خواهد بود و جمعیت حاضر به یکباره به سمت ورودی A هدایت شدند.
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
استقبال مردم به حدی بود که اصغر فرهادی و شهاب حسینی و ترانه علیدوستی برای خروج از سالن با مشکل مواجه بودند و جمعیت مدام نام اصغر فرهادی و شهاب حسینی را صدا می‌کردند.
 
با کمک مأموران نیروی انتظامی سینماگران بازگشته از جشنواره کن به گوشه‌ای از سالن مشایعت شدند و بعد تک‌تک میان مردم حاضر شدند و لحظات کوتاهی به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند.
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
بی نظمی باعث شد  عوامل فروشنده برای بیرون رفتن به اشتباه مسیر باریکی را رفتند که تنها یک راهروی باریک بن بست بود که به دلیل ازیاد بیش از اندازه جمعیت موجب نگرانی عوامل فروشنده شد.
 
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
هنگام حضور اصغر فرهادی در سالن حاضران با فریاد "اصغر دوستت داریم" به استقبال او رفتند و بعد از خروج فرهادی از فرودگاه شهاب حسینی با مشایعت مأموران انتظامی وارد جمعیت شد و به سرعت از فرودگاه خارج شد.
 
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
هنگام حضور فرهادی، حسینی و علیدوستی در سالن ترانزیت که تنها خبرنگاران و عکاسانی که کارت ورود داشتند ،موفق به حضور در آنجا شدند بازار عکس یادگاری داغ بود.
 
حدود ساعت 2 بامداد با خروج سینماگران برگشته از جشنواره کن، جمعیت حاضر نیز از سالن بیرون رفتند.
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
اصغر فرهادی و شهاب حسینی در جمع خبرنگاران در حالی که سخنان کوتاهی را مطرح کردند حرف‌های بیشتر را به نشست خبری روز دوشنبه موکول کردند.
 
در این رابطه فرهادی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: خیلی متشکرم که این راه دور را آمدید و از ما استقبال کردید. من به تمامی سوالات شما در روز دوشنبه و در نشستی خبری پاسخ می‌دهم و اجازه بدهید به دلیل شرایط حاکم و ازدحام جمعیت در فرصت بهتری پاسخگوی همه سوالات شما باشم.
 
وی درباره مسایلی که درباره حضور در جشنواره کن و بردن جایزه در چنین جشنواره‌هایی مطرح شده است، در جملاتی کوتاه مطرح کرد: این جو برای من تمام می‌شود و به چنین شرایطی عادت کرده‌ام.

 

استقبال از عوامل فیلم فروشنده

 

شهاب حسینی نیز گفت: جای سینمای ایران در چنین رویدادی خالی بود و باید همچنین اتفاقی می‌افتاد. به هر حال تمام تلاشمان را کردیم که نماینده شایسته‌ای برای سینمای ایران باشیم و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.
 
وی افزود: من به شادی مردم خوشحالم. البته شادی فقط این نیست که دائما فیلم خنده‌دار بسازیم. همین که بتوانیم با موفقیت‌هایمان شادی را برای مردم به ارمغان بیاوریم اتفاق مثبتی است و خدا را شکر می‌کنم که وظیفه‌ام را انجام دادم.
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
حسینی در پاسخ به این که آیا در جشنواره کن پیشنهاد بازی در اثری جدید را داشته است، گفت: هر چه خدا بخواهد همان می‌شود. ولی تا به امروز پیشنهادی نشده است.
 
او همچنین گفت که بیشتر دوست دارد در سینمای ایران فعالیتش را ادامه بدهد: «بعد از دریافت این جایزه بیشتر دلم می‌خواهد در ایران به فعالیت بازیگری ادامه دهم.»
 
استقبال از عوامل فیلم فروشنده
 
 
ترانه علیدوستی نیز در میان ازدحام شدید استقبال کنندگان با تشکر از مردم گفت: حدس می‌زدم مردم از عوامل فیلم «فروشنده» استقبال کنند اما نمی‌دانستم استقبال تا این اندازه زیاد باشد. این استقبال خیلی خوشحال‌کننده بود. امیدوارم نمایندگان شایسته‌ای برای سینمای ایران باشیم.

 

سایت ناگهان
اصغر فرهادیشهاب حسینیترانه علیدوستیفیلمجشنواره فیلم کن

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند