سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

دلایل دوری نه ساله محسن یگانه از ماه عسل


سایت ناگهان

از محسن یگانه می‌توان به عنوان یکی از پرطرفداران ترین خوانندگان نسل جوان نام برد، خواننده‌ای که این روزها با خواندن تیتراژ برنامه ماه عسل دوباره در کانون توجه‌ها قرار گرفته است.


به گزارش سایت ناگهــان، آخرین همکاری محسن یگانه با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل به سال 86 بر می‌گردد، اما چه شد که او در این 9 سال دیگر همکاری با ماه عسل نداشته است؟ یگانه در پاسخ به این سوال می‌گوید :من آدم پرکاری در رسانه نبودم و نیستم. در همین چندسال هم از من تیتراژهاي زيادي پخش نشد. خیلی مواقع روابط و دوستی ها باعث گرفتن تیتراژها می شود و حتی ممکن است گاهی در تعارف قرار بگیری و تیتراژی را بخوانی. به غیر از ماه عسل 86 تیتراژهایی که من خواندم به این صورت بود. در مورد «ماه عسل» امسال بايد بگويم كه كار خیلی دیر شروع شد؛ یعنی فقط یک زمان ده روزه را فرصت داشتم. در ده روز این کار بسته شد.

 

محسن یگانه


او با اشاره به اینکه قطعه «هرچی تو بخوای» دلی بود و برای این ساختم که به دل افراد بنشیند نه اینکه سر و صدا کند ادامه داد: به طور کلی خواندن تیتراژ بخصوص برای کسی که کم تیتراژ می خواند، کار بسیار سختی است.شما در قالب های دیگر می توانی بدون محدودیت کار کنی. باید ساختارشکنی کنی تا شبیه چیزی که مردم از تو تصور دارند بشوی.ولی در مورد این تیتراژ، من دنبال شنیدن تاييد و تحسين نبودم.

 

وی پیرامون اینکه چرا کم به دنبال خواندن تیتراژ رفته است ؟ گفت: حرفهایی را نمی توان بگویم،اما سربسته می‌گویم که من در روابط نبودم و دوستان زیادی در سازمان نداشتم. به لطف دوستان تیتراژهایی را خواندم که کارهای بدی نشده است. ولی همچنان میل چندانی به خواندن تیتراژ ندارم. این مواردی که گفتم فقط در مورد صدا وسیما نیست، بلکه در نمایش خانگی هم وضع همينطور است و من باز دنبال این رسانه هم نرفتم.


این خواننده پاپ با بیان اینکه من ممنوع الکار نبودم افزود: اصلاً کاری نکردم که بخاطرش ممنوع شوم. اصلاً کسی نمی داند که من کجا هستم؛ در چند سال گذشته کسی از زندگی من برعکس سایر ستاره هاي ديگر چیزی نمی داند. من زندگی شخصی خودم را دارم و از خلوت خودم با خانواده لذت می برم.


وی پیرامون همکاریش با روزبه بمانی در این کار نیز گفت:  10روز پیش از شروع «ماه عسل» ما به توافق رسیدیم که این کار را با هم انجام بدهیم. روزبه بعد از آن به دفتر من آمد. شروع کردیم به کلنجار رفتن با این ترانه.این در واقع دومین ترانه ای بود که نوشته بود.


یگانه ادامه داد: سال 86 هم دقیقا چنین اتفاقی افتاد. روزبه ترانه ای نوشت و من با عذرخواهی از او خواستم که کار دیگری بنویسد و روزبه هم با کمال میل پذیرفت. خوشحالم که آنقدر ذهن خلاق و بازی دارد که آماده تغییر هست.


در این مورد م همان اول که با هم صحبت کردیم فهمیدیم که چه می‌خواهیم و شروع به ماکت زدن ملودی کردیم، اما بعد از آن من بیمار شدم و سه تا چهار روز درگیر بیماری ام بودم.در همان زمان به این نتیجه رسیدم که نمی توانم این کار را انجام بدهم و بخش تنظیم را به یکی از دوستانم سپردم.اصلاً هم از این کار پشیمان نیستم.


راجع به قطعه «هرچی تو بخوای» اتفاقی که افتاده این است که معمولاً مخاطبان آن با بار اول گوش دادن طرفدارش نمی‌شوند.باید کمی بگذرد که این اتفاق بیفتد.ما دیدیم که هرچه بیشتر شنیده شد طرفدارهایش هم بیشتر شد. به نظرم بزرگترین حسن این قطعه تنظیم جدیدی است که در تیتراژ اتفاق افتاده و ترکیب و سازبندی‌های کوبه‌ای و سنتی، آن را ویژه کرده است.

 

سایت ناگهان
محسن یگانهماه عسلاحسان علیخانی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند