سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

حال ایرج خوب است!


سایت ناگهان

به دنبال انتشار شایعاتی پیرامون  فوت ایرج خواننده قدیمی کشورمان، احسان خواجه امیری فرزندش اعلام کرد که حال پدرم خوب است.


به گزارش سایت ناگهان، با گسترش شایعه فوت ایرج در فضای مجازی،احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ کشورمان با تکذیبت این خبر گفت: متاسفانه نقل قول ها و مطالبی به صورت شایعه در برخی از صفحات و شبکه های مجازی مبنی بر درگذشت پدرم منتشر شده که بنده تمامی این اخبار را به طور کامل تکذیب و اعلام می کنم که حال پدرم خوب است و ایشان در سلامتی کامل به سر می برند.


وی با تاکید اینکه اوضاع جسمانی پدرش، حسین خواجه امیری (ایرج) مناسب است و وی در سلامتی به سر می برد،ضمن تشکر از علاقه‌مندانی که پیگیر اوضاع جسمانی پدرش هستند، افزود: از همه طرفداران و دوستدارانی که همواره تلاش می کنند با دامن نزدن به شایعات در آرام کردن فضا به همه اهالی موسیقی کمک کنند، قدردانی می کنم و از خداوند مهربان برای همه هنرمندان پیشکسوت موسیقی آرزوی سلامتی دارم.


شایان ذکر است که حسین خواجه‌امیری متخلص به ایرج متولد ۱۳۱۳ در خالدآباد کاشان یکی از موفق‌ترین خوانندگان موسیقی سنتی است. 


وی پدر احسان خواجه‌امیری خواننده پاپ و ساغر خواجه‌امیری (نوازنده) است.همچنین پدربزرگش از خوانندگان ناصرالدین شاه بود و بسیاری از شب ها که ستاره های منطقه کویری کاشان مانند خوشه هایی از زمرد در آسمان خودنمایی می کردند و محیطی شاعرانه به وجود می آوردند، وی را به صحرای اطراف شهر می برد و او را به خواندن با صدای بلند تشویق می کرد.

 

خواجه امیری ایرج

 

سایت ناگهان
ایرجاحسان خواجه امیریخوانندهموسیقی

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند