سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

اعتراف الهام عرب مدلینگ معروف پشیمان شده!


سایت ناگهان

الهام عرب، مدلینگ  معروف که حضورش در ماه رمضان گذشته در برنامه ماه عسل حسابی خبرساز شده بود، در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای از فعالیت‌های خود ابراز پشیمانی کرد.


به گزارش سایت ناگهــان ( www.nagahan.com ) الهام عرب، مدلینگ  با اشاره به تبعات حضور یک فرد به عنوان مدلینگ در رابطه با چگونگی جذبش به عنوان مدلینگ گفت: من فکر می‌کنم همه انسان عاشق زیبایی و شهرت هستند و دوست دارند دیده شوند؛ اما مهم این است که به چه قیمت می خواهند دیده شوند و در مقابل دیده شدند چه چیزهایی را از دست می دهند.

 

الهام عرب


 بازیگران سینما نیز دیده می شوند اما چیزی را از دست نمی دهند و حتی بسیاری از ارزش هایشان را هم حفظ می کنند اما یک مدل به تناسب این کار حجابش را از دست می دهد و شناخت و مشهور بودنش در ازای از دست دادن آبرویش است.


وی در پاسخ به این سوال دادستان تهران که چرا این کار را انتخاب کرده اید؟ عنوان کرد: : یکی از علت های آن این بود که دوست داشتم دیده شوم و دیگری درآمد بالایی که مدلینگ بودن در ایران و در کشورهای دیگر دارد موجب جذب من به این کار شد.


الهام عرب میانگین درآمد ماهیانه اش را 10 میلیون تومان ذکر کرد و در پاسخ به این سوال که چه مقدار از شما در فضای مجازی و شبکه های خارجی عکس منتشر شده است؟ گفت: عکس های بسیاری زیادی پخش شده است در واقع ورود به این شبکه شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن خیر.


این مدلینگ در پاسخ به این سوال که چه کسی شما را وارد این حرفه کرد؟ گفت: اولین بار به وسیله یکی از خانم ها که گریمور من بود وارد این کار شدم و سپس از طرق عکاس ها و گریمور های دیگر از من دعوت شد.
وی با بیان اینکه برای سالن های خارجی هم مدل بودم ادامه داد: سفرهای خارجی درآمد زیادی نداشت اما تمام هزینه های سفر به عهده خودشان بود و باعث شهرت در عرصه کاری می شد.


عرب با پشیمانی از اقداماتش عنوان کرد: آرزوی تمام دختران این است که به خانه بخت بروند و خوشبخت شوند اما باید دید آیا فردی که مدل است انتخاب فردی می شود که دوستش دارد، ۹۰ درصد پاسخ منفی است.
شایان ذکر است که سال گذشته که او مهمان احسان علیخانی در برنامه ماه عسل شده بود نیز انتقادات زیادی متوجه او و این برنامه شده بود و او مجور شد عکس های صفحه اینستاگرامش را پاک کند.

سایت ناگهان

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع مد و زیبایی :
  داغ ترین ها  ببین و بخند