سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

درخواست ستایش از رییس سازمان صدا‌وسیما؟!


سایت ناگهان

نرگس محمدی که خیلی‌ها او را در نقش بازیگر سریال ستایش به یاد دارند در پاسخ به این سوال که چه درخواستی در سال 95 از رییس سازمان صدا‌وسیما دارد؟ گفت: امیدوارم سال 1395 مشکلات بودجه سازمان صدا‌وسیما حل و از بازیگران حمایت شود.

 

به گزارش سایت ناگهان، نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش که در ایام نوروز هم سریال نوروزی «زعفرانی» را در پیش دارد امیدوار است که در سال 95 کمی اوضاع کاری درست شود و سازمان صداو‌سیما طلب‌هایشان را بدهد!

 

وی با اشاره به خروج برخی از بازیگران از کشور عنوان کرد که اگر اوضاع سازمان صدا‌وسیما خوب باشد هیچکس حاضر نیست مملکتش را رها کند و به جای دیگری برود.

نرگس محمدی

البته وی در قسمتی از گفت‌وگوی خود با یکی از خبرگزاری‌ها به بازیش در نقش گلنار  درسریال پرحاشیه «معمای شاه» نیز اشاره کرد و با بیان اینکه تا قسمت 60 مجموعه «معمای شاه» حضور دارم گفت: به نظرم اصلا نمی‌شود درباره این سریال نظر قطعی داد.

 

نرگس محمدی

کسانی که اینقدر زود درباره «معمای شاه» تصمیم می‌گیرند و قضاوت می‌کنند باید اجازه دهند کمی کار جلوتر برود؛ چراکه کار تاریخی با کارهای خانوادگی و اجتماعی تفاوت دارد. به نظرم اگر قرار است نقدی انجام شود باید آخر قصه این اتفاق بیفتد نه اینکه در قسمت اولیه یک مجموعه تاریخی را نقد کنیم. به نظرم آقای ورزی زندگی‌اش را برای «معمای شاه» گذاشت و کار با ایشان خوب بود.

 

سایت ناگهان
نرگس محمدیتلویزیونبازیگرنوروزمعمای شاه

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند