سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

شایعه دروغی که محمدرضا حسینیان را قربانی کرد!


سایت ناگهان

این روزها نام محمدرضا حسینیان، به دلیل شایعات پیرامونش زیاد شنیده می‌شود، مجری سرشناسی که یک روز خبر ممنوع‌التصویری‌اش در رسانه‌ها منتشر می‌شود و روز دیگر برخی از سایت‌ها اورا به بازاریابی برای شبکه ماهواره‌ای GEM  متهم می‌کنند. شایعاتی که سایت ویدیویی تحت مدیریتش از آنها به عنوان قربانی کردن این مجری سرشناس نام می‌برد.


به گزارش سایت ناگهان، نیمه فروردین‌ماه گذشته بود که برخی از سایت‌ها خبر از دستگیری محمدرضا حسینیان به دلیل بازاریابی برای شبکه ماهواره‌ای GEM دادند، خبری که همانگونه که در سایت ناگهان نیز منتشر کردیم در صحت آن تردید وجود داشت.

 

محمدرضا حسینیان بازاریاب شبکه GEM


اما پس از گذشت چند هفته از انتشار این خبر و بازنشر این خبر در فضای مجازی، شبکه تی وی پلاس که تحت مدیریت حسنیان اداره می‌شود در گزارش از این خبر به عنوان  شایعه دروغی یاد کرد که باعث قربانی کردن این مجری سرشناس شده است.


در این گزارش در گفت‌وگو با ایمان وصولی‌پور، حقوقدان، به اهمیت توجه به قانون و اخلاق در جامعه اشاره شد و با بیان اینکه متأسفانه عده‌ای در کشورمان به قانون نگاه فانتزی دارند عنوان شد:در اصل 37 قانون اساسی، مواد 697 و 698 قانون مجازات اسلامی و ماده 19 قانون جرائم رایانه‌ای بر برخورد با تهمت، افترا و نشر اکاذیب تأکید شده است.


در گزارش فوق با اشاره به اینکه  به‌دروغ یکی از سایت‌هایی که مدعی مقابله با مراجعه مردم به شبکه های ماهواره‌ای ‌است در خبری اعلام کرد که حسینیان، مدیریت تی وی پلاس دلال بازیگر هستند.


این حقوقدان با بیان اینکه بازتاب خبر فوق سبب بازی با آبروی چندین ساله این مجری و منزوی شدن او شده است عنوان کرد: مردم ما باید به سمت اخلاق‌مداری بروند، زیرا اگر همه این مطالب تکذیب هم شوند و عذرخواهی کنند باز جمع‌کردن شایعه بسیار سخت است و اتفاقی نمی‌افتد.


وی سپس از حبس و چند ضربه شلاق به عنوان مجازات پیش‌بینی‌شده در قانون برای تهمت و افترا نام برد و با بیان اینکه در قانون جرائم رایانه‌ای نیز برای نشر اکاذیب 250 تا 500 هزار تومان جریمه درنظر گرفته شده است افزود: این جرائم متناسب با آثاری که این اعمال به‌جای می‌گذارد نیست و به همین جهت قبل از مجازات باید به فکر اخلاق باشیم.

 

 

سایت ناگهان
محمدرضا حسینیانمجریشایعهتلویزیون

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند