سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

متجاوز به هنرجوی بازیگری کارگردان صدا وسیما از آب درآمد!


سایت ناگهان

پس‌ازآنکه در روزهای گذشته  به دنبال خبری در رسانه‌ها مبنی بر محکومیت یک کارگردان به صد ضربه شلاق به اتهام تجاوز به یک هنرجوی بازیگری منتشر شد این سؤال برای بسیاری پیش آمد که نام این کارگرداچیست؟

 
به گزارش سایت ناگهان، هفته گذشته بود که در رسانه‌های مختلف خبری با این عنوان مخابره شد که یک کارگردان سینما به اتهام تجاوز به یک هنرجوی بازیگری به صد ضربه شلاق محکوم‌شده است. به دنبال انتشار خبر فوق در ابتدا این سؤال مطرح شد که نام کارگردان فوق چیست؟ زیرا مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند و در مقابل عده‌ای نیز انتشار این خبر را بازی باحیثیت کارگردانان می‌دانستند.
 
اما سرانجام بر اساس خبری که این روزها در رسانه‌ها و مخصوصاً در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود مشخص شد که این کارگردان(ب.ب) که آموزشگاه بازیگری امین تارخ نیز به‌عنوان مدرس حضور دارد، اخیراً کارگردانی چند سریال را در صداوسیما بر عهده داشته است.
 
کارگردان
 
 
ماجرا ازاین‌قرار است که او  به یکی از هنرجوهای خود وعده‌ی نقش اول فیلمش را می‌دهد و با دعوت این دختر جوان به خانه‌اش در سعادت‌آباد و نوشاندن مشروب الکلی  به این هنرجوی جوان تجاوز می‌کند.
 
عارفه نام این دختر 19 ساله خوزستانی است که پس از شکایتش دادگاه جرم کارگردان مورداشاره را محرز می‌داند و او را به صد ضربه شلاق محکوم می‌کند.
 
البته این روزها اخبار ضد نقیض پیرامون این حادثه ناگوار بسیار است ازیک‌طرف یکی از دوستان عارفه مدعی شده که این کارگردان پس از شکایت این هنرجو او را تهدید به ربودن کرده‌اند؛ اما آن چیز که مسجل است این بوده که برخلاف نوشته‌ی برخی از رسانه‌ها که خبر زندانی شدن این کارگردان را داده‌اند او فعلاً آزاد است و در شبکه‌های اجتماعی همچنان فعال بوده و تاکنون حکم شلاقش به اجرا نیامده است.
 
شایان‌ذکر است که به دلیل آنکه تاکنون از مجاری رسمی نام کارگردان فوق اعلام‌نشده سایت ناگهان از عنوان نام او معذور است.
 
سایت ناگهان
کارگردانسینماصدا و سیماهنرجوی بازیگریفیلمآموزشگاه بازیگریسریالشلاقتجاوزتلویزیونبازیگری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند