سایت تفریحی سرگرمی آموزشی ناگهان


کانال سروش

شلوار پاره آزاده صمدی و تفریح شبانه او


سایت ناگهان

آزاده صمدی در مصاحبه ای جنجالی به سکوت چندین ساله خود پایان داد.او که کمتر مصاحبه می کند بعد از مدت ها در یک مصاحبه تلویزیونی به سوالات پاسخ داد.

آزاده صمدی


بیوگرافی آزاده صمدی :

آزاده صمدی متولدهفدهم دی ماه  سال 1357 و زاده ی شهر لاهیجان است.او مدرک کارشناسی تیاتر خود را از دانشگاه سوره اخذ نمود.آزاده صمدی در کلاس های بازیگری کارنامه ( آموزشگاه  پرویز پرستویی) شرکت نمود.از کارهای اولیه اومی توان به تیاتر بی شیر وشکر حمید امجد وتله تیاتر دریاروندگان محمد عاقبتی اشاره کرد.آزاده صمدی در سریال تلویزیونی  راه بی پایان همایون اسعدیان ایفای نقش کرده و همچنین در فیلم های کوتاه هومن سیدی همچون 35 متری سطح آب و دندان آبی حضور داشته است. او با هومن سیدی دیگر هنرمند کشورمان در سال  85 ازدواج کرد و پس از هفت سال زندگی مشترک از او جدا شد.آزاده صمدی و هومن سیدی در رسانه ها اعلام کرند که فرزندی ندارند و اخبار منتشر شده در این رابطه شایعه است.


از دیگر کارهای سینمایی او باید به  خوب بد جلف،50 کیلو آلبالو،گاهی،ارغوان،طبقه حساس ، سیزده و آفریقا اشاره کرد.

 

صمدی در 50 کیلو آلبالو


جذابیت نقش برایم اهمیت بیشتری دارد

آزاده صمدی در فیلم 50 کیلو آلبالو با گریمی متفاوت و خاص به ایفای نقش پرداخت.او درباره کوتاهی نقشش در فیلم پاسخ داد:زمانی که فیلم نامه را خواندم به نظرم جذابترین نقش،نقشی بود که خودم انتخاب کردم.بار فانتزی فیلم بر روی >>انوشه<< است.تجربه کمدی جدید و هیجان انگیزی  برایم بود.


او همچنین در پاسخ به سوالی که چرا به سمت فیلم های تجاری حرکت میکنید؟ این گونه ادامه داد: من تا به حال بدین شکل به موضوع نگاه نکردم.به من فیلمنامه پیشنهاد شده و جذابیت نقش ،تجربیات جدید و نام کارگردان در انتخاب فیلمنامه برایم تاثیر گذار بوده است.ازتجربه کردن ترس و واهمه ندارم.


او درباره حضورش در فیلم ارغوان گفت:به شدت دوست دارم در فیلم های مستقل حضور پیدا کنم تا بتوانم از آن ها حمایت کنم.همچنین دوست داشتم ، لهجه ارمنی،تمرین ساز ویلن سل و ایفای نقش در یک عاشقنه ارام را تجربه کنم.ارغوان از دید و سلیقه شخصی من فیلم بدی نیست و باید ذائقه مخاطب تغییر پیدا کند.

 

آزاده صمدی


در مسیر ستاره شدن حرکت نکردم

آزاده صمدی در پایخ به این سوال که آیا تلویزیون حرکت شما را در روند ستاره شدن کند نمی کند؟ پاسخ داد: من از سال 81 درحال کارکردن هستم.اگر میخواستم روند ستاره شدن را طی کنم باید خیلی از کارها را انجام و خیلی از آنها را انجام نمیدادم.اولویت من نفس بازیگری است و به همین خاطر هم در تیاتر،سینما و تلویزیون کار میکنم.دغدغه من صرفا ستاره شدن نیست.در مسیری که طی شد ممکن بود ستاره شدن نیز اتفاق بیفتد.برای من جذاب است که وقتی سریال پشت بام تهران پخش می شود ،مخاطبی که تا دیروز جم تی وی نکاه میکرده الان رسانه ملی نگاه میکند.بعنوان بازیگر بسیار مهم است که نقشی را از صفر تا صد دنبال کنم.اینکه تلویزیون مانع ستاره شدن شود را قبول ندارم.همانطور که شهاب حسینی از مجری گری در تلویزیون تبدیل به ستاره سینما شد.بازیگر خوب و توانا در همه جا توانا است.

سریال عالیجناب رقیبی جدی برای شهرزاد 

آزاده صمدی که این روزها در سریال عالیجناب مشغول به کار است درباره عالیجناب گفت:هنوز کل کار را ندیدم.با توجه به اینکه سریال عالیجناب در 6 قسمت تهیه دیده شده و بسیار کوتاه است و همچنین  از لحاظ جنس کا رنیز با  سریال شهرزاد متفاوت است،باید مانند مخاطبان منتظر بمانیم تا بازخوردها دیده شود.


سریال عالیجناب رنگ وبوی سیاسی دارد ، ژانر آن اکشن است و از شبکه خانگی پخش خواهد شد.

حاشیه را دوست ندارم

آزاده صمدی در مصاحبه ادامه داد که حاشیه را دوست ندارم و دلم نمی خواهد کسی وارد حریم شخصیم  شود.زندگی خصوصی من از زندگی حرفه ای جدا استن .آدمی نیستم که مشکلات را بزرگ کنم.صحبت کردن درباره حواشی را در شان خود نمی دانم.او همچنین درباره فعالیت سیاسی در سال 88 گفت:تنها از کاندید مورد علاقه خود حمایت کردم و بعد از اتفاقات دیگر ادامه ندادم.

 

شلوار پاره آزاده صمدی


شاید روزی خواننده شدم

آزاده صمدی همچنین نتوانست علاقه خود به خوانندگی را پنهان کند.او در جواب به این سوال که چرا به مانند هنگامه قاضیانی خوانندگی نمیکنید گفت:شاید روزی خواننده شوم.اگر روزی خوانندگان زن در کشور بتوانند آلبوم دهند این کار را خواهم کرد.اتفاقات خوبی در حال اتفاق افتادن است و من امیدوارم.


شلوار پاره آزاده صمدی و تفریح شبانه او

اینستاگرام آزاده صمدی هم همیشه خالی ازاتفاقات و حاشیه نبوده است.او که کمتر حاشیه می رود در این رابطه گفت.کمتر از قضاوت های مردم عصبانی می شوم.من یک تفریح شبانه دارم و آن خواندن نظرات مردم است.شب هایی که خیلی خسته هستم و به رختخواب میرم برای دور شدن از استرس،کامنت های مردم را می خوانم و کلی به آنها میخندم.این کار برایم یک تفریح شده است.تنها یک بار به شدت در اینستاگرام عصبانی شدم و آن زمانی بود که یک پست در ایستاگرام گذاشتم .در آن عکس شلوارم پاره بود. لباسی که در جشنواره پوشیدم به نظر خودم مشکلی نداشت و از آنجا که به مد علاقمند هستم و دوست دارم با آن پیش بروم ، قسمتی از زانوی آن پاره بود.نظرات در مورد آن پست بسیار افراطی بود طوری که آن را حذف کردم.این مسئله که چرا مردم به آن همه مطلب زیبایی که نوشتم توجه نکردند و به یک مسئله بی اهمیت توجه کردند من را عصبانی می کند.

 

سایت ناگهان
آزاده صمدیهومن سیدیپرویز پرستوییسریال عالیجناببیوگرافیخوب بد جلف50 کیلو آلبالوارغوانطبقه حساسکارنامهآموزشگاه بازیگریبازیگرستارهشهاب حسینیپشت بام تهرانسریالجم تی ویتلویزیونسینماتیاترسریال شهرزادخوانندهخوانندگیاینستاگرامهنگامه قاضیانیGEM

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برخی از مطالب مرتبط با موضوع حاشیه هنری :
  داغ ترین ها  ببین و بخند